Contact

Pastoraal

Diaconie en missie
Embregt Wever

073 523 20 35ewever@bisdomdenbosch.nl
06 547 565 65

Familiepastoraat
drs. ir. Manon van den Broek
mvdbroek@bisdomdenbosch.nl

Huwelijkszaken
drs. J. Verbraeken, pr

073 523 20 73jverbraeken@bisdomdenbosch.nl

Jong Bisdom Den Bosch
  algemeen mailadres: jongeren@bisdomdenbosch.nl
  algemeen telefoonnummer: 06 285 818 84
Patrick Meijer (tienerwerk – tot 1 maart 2020)
073 523 20 69pmeijer@bisdomdenbosch.nl
Laura Nieuwlaat-van Dun (tienerwerk)
073 523 20 69lvdun@bisdomdenbosch.nl
Ingrid van Zeeland (jongerenwerk)
073 523 20 61ivzeeland@bisdomdenbosch.nl

Liturgie
  algemeen mailadres: liturgie@bisdomdenbosch.nl
Freek van Genugten
073 523 20 58fvgenugten@bisdomdenbosch.nl

Onderwijs
  algemeen mailadres: onderwijs@bisdomdenbosch.nl
drs. Bart Jansen
073 523 20 68bjansen@bisdomdenbosch.nl

Opbouwwerk
Ton Lansdaal

073 523 20 25tlansdaal@bisdomdenbosch.nl

Opleidingen
  algemeen mailadres: studiesecretariaat@bisdomdenbosch.nl
drs. Ellen Kleinpenning
073 523 20 57ekleinpenning@bisdomdenbosch.nl

Talenten Programma
Ton Lansdaal
073 523 20 25tlansdaal@bisdomdenbosch.nl

Vorming
  algemeen mailadres: vormingscentrum@bisdomdenbosch.nl
drs. Ellen Kleinpenning
073 523 20 57ekleinpenning@bisdomdenbosch.nl

Zorg en welzijn
drs. Peter de Vries, di

073 523 20 85pdvries@bisdomdenbosch.nl